Pannevissers De Panne
Tweede wedstrijd van het clubkampioenschap 2025 info@KYCDP.be
Tweede wedstrijd van het clubkampioenschap 2025 info@KYCDP.be
Trial Klerken
Non-drafting triathlon op de kwart-afstand (1200m zwemmen, 45km fietsen, 12km lopen) en sprintafstand (500m zwemmen, 22 km fietsen, 6km lopen) in en rond het West-Vlaamse Veurne. De zesde editie zal doorgaan op zondag 25 mei 2025! INSCHRIJVINGEN GAAN OPEN OP 1 DECEMBER 2024. Uitgebreide info via Briefing 2024
Open internationale para-cycling race @ De Panne Paracycling omvat alle wielerdisciplines voor renners met een beperking. Handbike (H), tandem (B), cycling (C), tricycling (T), verstandelijke beperking (VE) en autisme spectrum stoornis (ASS). Kom supporteren in het centrum van De Panne tijdens de individuele tijdrit en de wegrit. Het is een open internationale race met deelname van enkele paralympiërs.
Tijdens het verlengde hemelvaartweekend keert de haven een flink stuk terug in de tijd tijdens de sfeervolle havenfeesten. Dit unieke vierdaagse gebeuren boordevol maritieme activiteiten laat de bezoeker kennis maken met de authentieke visserssfeer van weleer. Vissersfolkloregroepen, maar ook hedendaagse muziekgroepen, zorgen voor een vleugje muziek terwijl de bezoeker kuiert tussen de markt met vissersambachten, visbakdemonstraties en visdegustaties. Laat je onderdompelen in dit gratis authentieke evenement vol maritieme sfeer en gezelligheid en kuier rond op de grote rommelmarkt.
Traditiegetrouw is er op Pinkstermaandag de Bloemenmarkt! Flaneer er tussen tal van verkoop- en infostands. Op de Grote Markt vind je de bloemisten met hun fleurige kraampjes. Maar loop even verder naar het Stadspark en ontdek er verschillende hobbyisten die hun werken verkopen. Daarnaast voorzien we opnieuw acts en workshops voor zowel jong als oud. Hopelijk is het zonnetje ook van de partij, want zon, bloemen en leuke activiteiten, wat wil een mens nog meer?
Op de Koning Ridderdijk, nabij Surfclub De Kwinte, zullen meer dan 200 kleurrijke Volkswagen bussen parkeren voor het jaarlijkse tweedaagse evenement op de dijk van Westende 'Streetmart - Volkswagen Busmeeting Westende' 'Streetmart - Volkswagen Busmeeting Westende' is een unieke gelegenheid om de prachtige busjes uit de jaren '60 en '70 te bewonderen en in contact te komen met andere liefhebbers van deze iconische voertuigen. Naast de gezellige sfeer, waar je kunt praten over deze legendarische voertuigen, kun je ook genieten van een Vliegerfestival, foodtrucks, cocktails bij De Kwinte, randanimaties voor jong en oud met extreme sport performances. De prachtige locatie tussen de duinen en met zicht op de zee vormt het perfecte decor voor een unieke selfie. Waar? Strandlaan en Koning Ridderdijk, nabij Surfclub De Kwinte, 8434 Westende. https://www.middelkerke.be/nl/toerisme/evenementen/streetmart-volkswagen-busmeeting-westende
Ladies on Fire! Altijd al eens willen ervaren hoe het is om bij de brandweer te horen? Dit is je kans!Brandweeroefening LadiesOp zondag 15 juni 2025 organiseert Brandweer Westhoek een unieke belevingsdag in Veurne, speciaal voor vrouwen vanaf 16 jaar uit regio Westkust (De Panne, Koksijde, Oostduinkerke, Nieuwpoort en Veurne). Ladies on Fire, een unieke belevingsdag speciaal voor vrouwen die willen kennismaken met de wereld van de brandweer. Dit is hét moment om te ervaren hoe boeiend en uitdagend onze job is! 🔥 Wat mogen de deelnemers verwachten? Zelf blussen met kleine blusmiddelen Dierenreddingen uitvoeren Werken met gevaarlijke stoffen Technische hulpverlening met hefkussens Levens redden met EHBO en reanimatie en nog veel meer… https://brandweerwesthoek.be/ladies-on-fire/
Wat kun je verwachten 6 juli op Harley Days de panne. Bij aankomst voor iedere Harley rijder +bijzit een drankbon. U kunt aanschuiven aan de BBQ voor 20 euro met groentjes en aardappelen en 3 stukken vlees. Een beauty contest voor de mooiste Harley's. Wie zich eens wil testen op een evenwicht oefening over afstand de langste tijd wint mooie prijzen. Te winnen overnachting in hotel voor 2 personen. Bonnen voor 2 personen restaurant en zo veel meer dus tijd voor je Harley uit stal te halen en naar De Panne te komen.
Spring op 13 juli mee in het kanaal Nieuwpoort-Duinkerke voor een betere waterkwaliteit. Zondag 13 juli om klokslag 15 uur, nodigen het lokaal bestuur De Panne en de vzw GoodPlanet Belgium iedereen uit om in Adinkerke te komen springen. Net als duizenden burgers over heel Europa en in de rest van België, vragen we aandacht voor de waterkwaliteit in lokale waterlopen en dit jaar ook voor de problematiek van plastic. sport@depanne.be